KontaktKontakt

KIELKISMAKU.PL

Polityka prywatnościPolityka prywatności
Informacje o stronieInformacje o stronie
WspółpracaWspółpraca

JAK HODOWAĆ ...

Porady i instrukcjePorady i instrukcje
Szukaj ...Szukaj ...

PRZEPISY THERMOMIX

Wyszukaj przepis ...Wyszukaj przepis ...

KIEŁKI (jak hodować)

AmarantusAmarantus
BrokułBrokuł
BurakBurak
CebulaCebula
EndywiaEndywia
Fasola adzukiFasola adzuki
Fasola mungFasola mung
GrochGroch
GrykaGryka
KapustaKapusta
Koniczyna czerwonaKoniczyna czerwona
Koper włoskiKoper włoski
KozieradkaKozieradka
Lucerna (Alfalfa)Lucerna (Alfalfa)
RukolaRukola
Rzeżucha (Pieprzyca)Rzeżucha (Pieprzyca)
OrkiszOrkisz
PszenicaPszenica
RzodkiewkaRzodkiewka
Rzodkiew japońska - DAIKONRzodkiew japońska - DAIKON
SłonecznikSłonecznik
SoczewicaSoczewica
SojaSoja
SzpinakSzpinak

INFORMACJE

Inne artykułyInne artykuły

LINKI

PartnerzyPartnerzy
Czy wiesz, że ...
Kiełki soczewicy - mają w sobie duże pokłady witaminy C, białka i beta-karotenu oraz fosfor i żelazo. Dobrze wpływają na stan zębów.


Zobacz też:
Jak rozpocząć odchudzanie
Jak rozpocząć odchudzanie

przepisy na Thermomix kiełki zdrowa żywność

Wiele osób podchodzi do odchudzania z ogromną motywacją i nadziejami. Na początku zawsze ma się dużo zapału do nowych wyzwań i sił na pokonywanie trudności, a przy odchudzaniu ani wyzwań ani trudności nie brakuje.


Jednak wraz z upływem czasu może się pojawić zniechęcenie a nawet całkowita rezygnacja. Aby nie zaprzepaścić już na wstępie tych starań to warto się wcześniej odpowiednio przygotować, dotyczy to także okresu poprzedzającego rozpoczęcie całego procesu odchudzania. Warto przy tym wziąć pod uwagę kilka zasad, których trzymanie się na pewno będzie bardzo pomocne..

Odpowiednia pora

Podczas odchudzania mogą się pojawić różne kryzysy, często też towarzyszy temu stres i rozdrażnienie. Dlatego warto wybrać taką porę, żeby mieć możliwość spokojnego zaplanowania i realizacji kolejnych kroków. Jeśli ktoś będzie cały czas żył w napięciu, a dodatkowo jeszcze narzuci sobie rygor diety, to jest znacznie większe ryzyko, że wszystko w pewnym momencie porzuci. Najlepiej pozałatwiać wszystkie niedokończone sprawy, odpocząć i dopiero wtedy zaczynać cały proces.


Wyznaczenie celów

Są osoby, które od razu chciałyby się pozbyć kilkudziesięciu kilogramów, jednak jest to średnio możliwe. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest podzielenie procesu odchudzania na kilka etapów i ustalenie realnych celów do wykonania. Główną korzyścią z takiego rozwiązania jest lepsza kontrola postępów i zwiększenie motywacji. Trzeba też pamiętać o swoim zdrowiu, zaleca się, żeby tempo spadku wagi nie przekroczyło 1 kilograma na tydzień. Szybsze ubytki mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a także przyczynić się do powstania efektu jo-jo.


Ćwiczenia fizyczne

Żadne odchudzanie bez ćwiczeń nie ma większego sensu, jeśli ktoś nie zamierza się ruszać to szkoda nawet jego czasu na wszelkie diety. Ćwiczenia są niezbędne, nie tylko pomagając w redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także poprawiając ogólną kondycję i stan zdrowia. Zabierając się za odchudzanie trzeba zaplanować sobie odpowiednią porcję aktywności, najlepiej kilka razy w tygodniu. Być może będzie to wymagało zmiany trybu życia, rezygnacji z wieczornego oglądania telewizji czy zakupu karnetu na zajęcia. Nawet zwykły spacer może spełnić tę rolę, jeśli tylko będzie intensywny i systematyczny.


Dieta

Dieta wielu osobom będzie się kojarzyła z koniecznością dużych wyrzeczeń czy wręcz katorgą. Faktem jest, że niejednokrotnie trzeba przy niej dużo zmienić, na przykład rezygnując z ciągłego podjadania, ale należy zacząć myśleć o niej bardziej w kategoriach poprawy swojego życia. Na temat diet, zasad ich układania i dopasowywania do potrzeb odchudzającej się osoby można więcej przeczytać w serwisie odchudzonie24.com. Generalnie należy przed rozpoczęciem całego procesu mieć ją już dobrze zaplanowaną, łącznie z wiedzą na temat miejsc, w których będzie się kupować potrzebne produkty spożywcze. Z pewnością okaże się to bardzo przydatne, bowiem odpadnie wtedy nerwowe szukanie niezbędnych składników.


Odchudzanie jest skomplikowanym i wymagającym procesem, nie każdemu się ono udaje. Jednak trzymanie się powyższych zasad już na wstępie na sporo motywacji do kolejnych kroków.
Inne artykuły

Kiełki soczewicy czerwonejNajczęstsze błędy podczas parzenia kawyTak wiele dobrodziejstwa za tak niewielką cenę ...

Osoby, które czytały ten artykuł przeglądały też:


Tarta budyniowa z owocami (Thermomix)Torcik czekoladowySzarlotka wałecka

Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.

>>> Powrót do wyszukiwania