Catering dietetyczny testowany przez Gwiazdy
Catering dietetyczny testowany przez Gwiazdy
Catering dietetyczny to popularna forma żywienia,która pozwala nie tylko zadbać o jakość swojej diety, ale również ograniczyć do minimum konieczność przygotowywania posiłków we własnym zakresie. Nic więc dziwnego, że diety pudełkowe pokochali celebryci i osoby znane z showbiznesu. Sprawdzimy, które znane osoby polecają catering dietetyczny w Warszawie. Przyjrzymy się uważnie na co gwiazdy zwracają uwagę przy doborze diety pudełkowej i w końcu, które firmy polecają! Zaczynamy!


Kto korzysta z cateringu dietetycznego

Z cateringu dietetycznego korzystają trenerzy crossfitu, fotomodele, Youtuberzy, tancerze, malarze. Gwiazdy telewizji i te, z pierwszych stron kolorowych gazet. Dla przykładu, na stronie https://pomelo.com.pl/, oferującej catering dietetyczny w Warszawie już po pierwszych kilku sekundach widzimy, że firma specjalizuje się w cateringu dla sportowców i znanych osób.
Dzięki temu, jako potencjalny klient już wiem, że Pomelo posiada zaufanie tych, którym ufam ja! To dla mnie bardzo ważne


Na co zwracają uwagę gwiazdy przy wyborze cateringu dietetycznego


Znane osoby zwracają uwagę przede wszystkim na jakość produktów, z których tworzone są potrawy. Nie ma tutaj miejsca na żywność II kategorii! Wszystkie dania muszą być starannie przygotowane, estetycznie i pomysłowo zapakowane i co również bardzo ważne - przywiezione na czas we wskazane miejsce! Tu nie ma miejsca na pomyłki!


Dla sportowców korzystających z diety kluczową rolę odgrywają proporcje. Korzystając z diety pudełkowej każdy sportowiec może mieć pewność, że gramatury się zgadzają, a dzięki temu każdy trening będzie tym udanym.


Gwiazdy polecają catering dietetyczny


Paweł Kozak, Karol Zdunek, Miłosz Staworzyński czyli znani warszawscy trenerzy crossfit już od kilku lat polecają Pomelo Food Company. Podobnie jak artystka Katarzyna Milewska czy piosenkarka Sylwia Nowak.


Pomelo Food Company to catering dietetyczny działający na terenie Warszawy i Krakowa.


Silną stroną Pomelo jest jakość produktów, dbałość o szczegół, terminowość i ogromne nastawienie na słuchanie głosów swoich klientów. To dzięki takim cechom Pomelo zyskało zaufanie znanych i lubianych.Inne artykuły - ( 4 )

W jaki sposób wybrać najlepsze musli?Dla kogo dieta pudełkowa?Antygrypina - cudowna mikstura na przeziębienie20 jadalnych produktów zabijających cellulit

Osoby, które czytały ten artykuł przeglądały też:

Sernik gotowany z musem z owoców borówkiKremowa pasta śródziemnomorskaObwarzanki krakowskie (wersja wałecka)

Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.

>>> Powrót do wyszukiwania przepisów