Extra filtracja wody - czysta woda do domu lub biura - OPTI ONE+
Extra filtracja wody - czysta woda do domu lub biura - OPTI ONE+
Woda to życiodajny płyn, który towarzyszy nam codziennie, niemal o każdej porze. Regularne picie wody jest niezwykle ważne dla zachowania zdrowia i urody. Wpływa na pracę organizmu, nasze samopoczucie oraz stan skóry. Dlatego właśnie stworzono zbiorniki z filtratorem do wody najnowszej technologii, które pozwalają szybko uzyskać krystalicznie czystą wodę - gotową do spożywania.
Filtracja ze zbiornikiem to nie tylko świetne rozwiązanie do domu. Sprawdza się doskonale także jako woda do firmy lub woda do biura. Jest wydajna, dlatego korzystać z niej może wiele osób jednocześnie. Łatwość użytkowania i skuteczność sprawiają, że takie urządzenia sprawdzą się nawet w podróży lub na biwaku.


Zastosowanie najnowszych technologii, czyli wyeliminowanie wszelkiego rodzaju źródeł energii sprawia, że filtracja membranowa jest w pełni ekologiczna. To sposób na codzienną troskę o naszą planetę, bez jakichkolwiek wyrzeczeń z naszej strony. Nie dość, że zbiornik z filtrem nie wymaga użycia prądu, to jeszcze wyklucza konieczność zakupu wody w plastikowych butelkach. Ponieważ filtracja membranowa wymaga jedynie wlania wody z kranu, stanowi również świetną oszczędność dla naszych portfeli. Odwrócona osmoza ma zastosowanie w urządzeniach OPTI ONE.


Funkcja odwróconej osmozy.


Zasada działania naczyń połączonych wskazuje, że poziom cieszy w dwóch zbiornikach, pomiędzy którymi jest możliwość swobodnego przepływu w obie strony, będzie zawsze ten sam. Wystarczy jednak zastosować na granicy połączenia owych naczyń półprzepuszczalną błonę, by zaburzyć to zjawisko. Okazuje się, że przyroda w naturalny sposób dąży nie tyle do wyrównania poziomu cieczy, co do ujednolicenia ich składu. Proces ten nazywany jest osmozą i występuje w każdym żywym organizmie naszej planety.


Produkty to nie tylko krystalicznie czysta woda! To najwyższej klasy wygoda i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki urządzeniom do filtracji uzyskasz wodę o wybranej przez siebie temperaturze nawet do 100 stopni Celsjusza. Dzięki temu w łatwy sposób nie tylko uzyskasz wodę pitną, ale istnieje możliwość przygotowania posiłków dla siebie i dzieci na bazie krystalicznie czystej wody. Kawa czy herbata zupełnie inaczej potrafią smakować. Warto wypróbować.


Sprawdź artykuł na stronie: www.chsoptima.shopInne artykuły - ( 7 )

Co jeść i pić zimą, by się rozgrzaćPigwa - niedoceniany owoc z mojego ogródkaMusli na zdrowieKiełki rzodkiewki

Szybki deser jogurtowy Inny pleśniak Chleb jogurtowy Wieniec z bułeczek pszennych

Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.
--- Powrót do wyszukiwania przepisów