Jeśli zakupy, to tylko z Blixem
Jeśli zakupy, to tylko z Blixem
Szaleństwo świątecznych zakupów na szczęście za nami! Jeszcze dziś na samo wspomnienie tłumów klientów przemierzających alejki marketu w poszukiwaniu mniej lub bardziej potrzebnych produktów a potem nerwowo oczekujących w kolejce do kasy, budzi się w nas niepokój przed kolejnym szaleństwem zakupowym, jakim na pewno będzie Sylwester.
Siła przyzwyczajenia.


Obserwując szczęśliwców odchodzących od kasy można zauważyć, że wielu z nich sięga po gazetki promocyjne ułożone za kasami, na parapetach, stojakach rozstawionych na drodze do wyjścia.
Po co komu gazetka promocyjna w Święta Bożego Narodzenia? Branie sterty papieru po zrobieniu zakupów jest bez sensu nie tylko przy okazji wielkich zakupów na święta - to w ogóle już nie jest potrzebne. Sterty walających się po klatkach schodowych gazetek z dziesiątek marketów ma szanse wyprzeć i zastąpić doskonała aplikacja mobilna Blix.

Co to jest Blix?


Blix jest nowoczesnym, ale przy tym bardzo prostym w obsłudze niezawodnym narzędziem do przeglądania ofert promocyjnych umieszczanych w gazetkach.

Aplikacja stworzona kilka lat temu jest wciąż poprawiana i dostosowywana do potrzeb i oczekiwań klientów. Sposób jej działania jest świetnie opisany na stronie producenta aplikacji - firmy Qpony.pl Sp. z o.o. Pod adresem https://blix.pl/ można znaleźć podstawowe informacje o funkcjach aplikacji, listę sklepów których gazetki w aplikacji można znaleźć. Ze strony blix.pl można również pobrać aplikację na nasze urządzenie. Instalacja jest nieskomplikowana, darmowa i nie wymaga rejestracji użytkownika.

Jak to działa?


Sposób działania Blixa jest niezwykle prosty. Po otwarciu aplikacji wyświetla się nam lista sklepów. Jeśli chcemy, to może być to lista alfabetyczna, tematyczna, albo lista ulubionych, często odwiedzanych przez nas marketów czy innych punktów sprzedaży towarów lub usług.

Po kliknięciu w ikonę sklepu wyświetlają się jego wszystkie aktualne gazetki. Na przykład Biedronka na stronie https://blix.pl/sklep/biedronka/ zaprezentuje nam oferty ze wszystkich gazetek wydawanych co tydzień lub okazjonalnie. Możemy wygodnie - w dowolnym czasie i miejscu, przeglądać kolejne strony popularnych gazetek: "W tym tygodniu", "Okazje tygodnia", "Chroń i wydobywaj piękno?, "Codziennie świeże owoce", "Tani weekend" oraz wydawnictw tematycznych nawiązujących do produktów związanych z kuchniami z różnych stron świata. Przechodząc na stronę https://blix.pl/sklep/lidl/ znajdziemy przegląd prasy promocyjnej kolejnego ulubionego sklepu Polaków - Lidla. Blix umożliwia nam czytanie najnowszych wydań gazetki niebieskiej oraz żółtej a także aktualne numery "Katalogu Lidla" oraz gazetki "Podróże".

To więcej niż czytanie?


Jeśli nie mamy czasu albo ochoty na dokładne wertowanie oferty, to można skorzystać z niezawodnej wyszukiwarki towarów. Po wpisaniu słowa - klucza ukazują się nam na ekranie ikony z gazetkami tych sklepów, które w ofercie promocyjnej mają w tym momencie szukany przez nas produkt.

Samo przeglądanie ofert to tylko część możliwości Blixa. Znacznym ułatwieniem dla kupujących jest możliwość tworzenia listy zakupów. Wystarczy podczas przeglądania odznaczać wybrany towar, a aplikacja umieści go na liście zakupów.
Aby nie przegapić żadnej okazji na tanie zakupy warto w aplikacji włączyć funkcję powiadomień. Do rozsyłania powiadomień możemy wybrać tylko swoje ulubione sklepy, albo wszystkie, które Blix ma w swoich zasobach. W tej chwili w aplikacji można znaleźć oferty kilkudziesięciu największych sprzedawców na runku polskim. Właściwie łatwiej jest wymienić tych, którzy jeszcze z Blixem nie współpracują, bo wszyscy najlepsi i najwięksi są tam już od dawna. Podobnie coraz więcej klientów ma aplikację zakupową w swoim telefonie - rodzina Blixa to już ponad milion zadowolonych użytkowników.

Dzięki aplikacji można zrezygnować z noszenia w portfelu kart klienta oraz kuponów rabatowych. Wszystkie znajdują się w aplikacji, a używa się ich poprzez Nie bez znaczenia dla klientów jest fakt oszczędności, jakie na wydawaniu e-gazetek poczynią sklepy. Zamiast wydawać miliony na drukowanie gazet, kuponów, ulotek właściciele sklepów mogą objąć promocją jeszcze więcej produktów, niż do tej pory.

Użytkowników Blixa można uznać za wyjątkowych, godnych podziwu i uznania odpowiedzialnych ludzi. Rezygnując z czytania gazetek wydawanych w formie papierowej stają się oni obrońcami natury. Dzięki zastąpieniu papieru aplikacją mobilną w smartfonie możemy uratować rocznie tysiące drzew.Inne artykuły - ( 6 )

Jak ugotować soczewicę - bez wcześniejszego namaczaniaKiełki hodowane w woreczkach...Czy z tej mąki będzie chleb?

Osoby, które czytały ten artykuł przeglądały też:

Mini pączki z serka ricottaPasztet wałecki - pasztet babci UliZiołowe bułeczki z pasztetem z nutą chrzanuMakowiec japoński

Codzienne wyjazdy Holandia

Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.

>>> Powrót do wyszukiwania przepisów