W stronę zdrowia - zdrowsze produkty
W stronę zdrowia - zdrowsze produkty


Zdrowsze jedzenie, to lepsze życie i więcej energii każdego dnia. Ta filozofia pozwala tworzyć produkty, takie jak wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno oraz octy owocowe. Wzbogacają one potrawy w dodatkowe, charakterystyczne nuty smakowe, a przy tym mają wspaniały wpływ na zdrowie.


Zdrowsze jedzenie, to lepsze życie i więcej energii każdego dnia. Ta filozofia pozwala tworzyć produkty, takie jak wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno oraz octy owocowe. Wzbogacają one potrawy w dodatkowe, charakterystyczne nuty smakowe, a przy tym mają wspaniały wpływ na zdrowie. Jeśli lubisz przekąski, umilające chwile oglądania filmów, a zależy Ci na tym, by zdrowo się odżywiać, zamień czipsy i słodycze na bakalie oraz ziarna. Mają one wspaniały smak, a przy tym dostarczają organizmowi bardzo cenne nienasycone kwasy tłuszczowe.

Chcesz być informowana/y o nowych artykułach?
<< Dołącz do nas TUTAJ >>Najwyższej jakości oleje tłoczone na zimno


Oleje pozyskiwane z najwyższej jakości nasion oraz pestek. W internetowym sklepie ze zdrową żywnością znajdziesz także różne rodzaje octów owocowych, które są stuprocentowo naturalne. Nie znajdziesz w nich polepszaczy, ani konserwantów. Oleje nierafinowane, tłoczone mechanicznie na zimno są uznawane za najzdrowsze. A dbanie o zdrowie i dobrostan to filozofia naszej rodzinnej działalności. Oleje, rozprowadzane w nieprzepuszczających światła opakowaniach pozwalających zachować ich świeżość, są produktami, którymi można wzbogacać smak sałatek, a także innych potraw.

Dlaczego oleje tłoczone na zimno są najlepsze?


Dzięki mechanicznemu tłoczeniu bez stosowania wysokiej temperatury oleje zachowują swoje najważniejsze właściwości odżywcze, gdyż cenne składniki nie ulegają uszkodzeniu. Dzięki olejom proces przyswajania witamin oraz innych drogocennych składników posiłku będzie ułatwiony. Produkcja żywności, oferowanej w sklepie, to dbałość o każdy szczegół. Dlatego liczy się dla nas nie tylko wysoka jakość samej żywności, ale też opakowań, które zapobiegają utracie jej cennych właściwości.

Przekąski - nieprzetworzona zdrowa żywność

Podczas spotkania z przyjaciółmi lub maratonu filmowego znakomicie sprawdzą się zdrowe przekąski, takie jak różnego rodzaju orzechy oraz pestki. Podanie tego typu przekąsek będzie też wyrazem klasy, zachęci też gości do zdrowego stylu życia, gdyż niejeden amator chipsów przekona się dzięki nim do superfoods. Po zdrową żywność zapraszamy do https://bieszczadzkaspizarnia.com.pl/
Inne artykuły - ( 3 )

Szlachetne obżarstwo, czyli jak Święty Marcin zasłużył się łasuchomKiełki to samo zdrowie!W stronę zdrowia - zdrowsze produktyCzęsto zadajesz sobie pytanie - jak przyprawiać kasze?

Torcik Kubuś Ciasto na makaron domowy Lekki sernik z ziemniakami (Sernik 'Wysoka osiemnastka') Klasyczne brownie z orzechami

Codzienne wyjazdy Holandia


Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.
--- Powrót do wyszukiwania przepisów