Wiosenne porządkowe innowacje w domu
Wiosenne porządkowe innowacje w domu


Długo wyczekiwana wiosna kojarzy się nam przede wszystkim z porządkami domowymi. Nawet jeśli na bieżąco sprzątamy nasz dom, to i tak podejmujemy się tego trudnego zadania, aby w ten sposób odciąć się od zimowej szarzyzny, wilgoci, kurzu generowanego przez ogrzewanie.
Wyobraźmy sobie, że bez wysiłku możemy mieć czysty dom, który jest bezpieczny dla alergików, pachnący świeżością, gdzie w każdym miejscu jest czysto i przyjemnie. Wyobraźmy sobie, że w naszym zasięgu może być skuteczna pomoc domowa, która nam pomoże utrzymać czystość. Wyobraźmy sobie, że... A właściwie po co mamy sobie wyobrażać? Wystarczy podjąć decyzję o zakupie wysokiej jakości systemu sprzątającego, aby odmienić swoje życie!


Chcesz być informowana/y o nowych artykułach?
<< Dołącz do nas TUTAJ >>Funkcjonalność przede wszystkim


Nie musimy znać się na technicznych parametrach systemu sprzątającego - to obszar zainteresowania konstruktorów i projektantów. Nas interesuje to, jak sprzęt sprawdza się w działaniu.


Funkcjonalność jest najważniejsza, więc potrzebujemy sytemu, który jest:

1. Łatwy w użyciu.
System sprzątający powinien być lekki, wygodny, pracujący bez konieczności włączania kabla do gniazda. System musi być także szybki, poręczny i wszechstronny oraz ergonomiczny, czyli zaprojektowany przy uwzględnieniu cech psychofizycznych i anatomicznych człowieka w celu ułatwienia mu pracy i ochrony przed nadmiernym wysiłkiem, którego skutkiem może być zmęczenie a nawet choroby.


2. Dostosowany do sprzątania różnorodnych powierzchni.
Ta funkcjonalność sprawdzi się w każdym domu lub mieszkaniu, gdzie na podłogach i ścianach mamy powierzchnie wykończone różnorodnymi materiałami. Nowoczesny inteligentny system sprzątający dostosowuje parametry pracy do każdej powierzchni dbając o nią w ten sposób i przedłużając jej żywotność. Panele, drewno, wykładziny, puszyste dywany, tapety, farba, kamień, ceramika - rodzaj materiału nie ma znaczenia, gdy w komplecie mamy wymienne końcówki dostosowane do twardości i rodzaju czyszczonej powierzchni.


3. Docierający we wszystkie domowe zakamarki.
Dzięki wymiennym końcówkom i nakładkom system sprzątający pozwala utrzymać w czystości podłogi, ściany, sufity, miejsca pod meblami czy półki wysoko umieszczone pod sufitem oraz miękkie obicia mebli tapicerowanych.


4. Bezpieczny.
Bezpieczeństwo sprzętu sprzątającego można oceniać w wielu aspektach. Pierwszy, niezwykle istotny to bezpieczeństwo podczas pracy z urządzeniem zasilanym prądem. Nowatorskie rozwiązania stosowane w systemach sprzątających, gdzie odkurzanie oraz mycie powierzchni są funkcjami występującymi łącznie, stosowane są wielopoziomowe zabezpieczenia w przypadku użycia urządzenia podłączonego do gniazda. Podczas pracy bez kabla nie ma żadnego zagrożenia. Innym aspektem bezpieczeństwa jest oczyszczanie domu z kurzu, brudu, alergenów, bakterii, roztoczy, pleśni, wszelkiego rodzaju chorobotwórczych pasożytów. Podczas pracy urządzenia wszystkie groźne dla człowieka patogeny wyłapywane są i zatrzymywane w filtrze, którego okresowa wymiana jest bardzo prosta.


5. Zawsze gotowy do pracy.
Dobrej klasy system sprzątający permanentnie musi być w pogotowiu. Okruchy w jadalni, rozlany sok w pokoju dzieci, błotne ślady psa wracającego ze spaceru to tylko przykłady nagłych sytuacji, które wymagają natychmiastowego działania. Dzięki pojemnym i wydajnym bateriom litowo-jonowym urządzenie jest gotowe do działania w każdym miejscu nawet tam, gdzie nie ma w pobliżu gniazda. Po skończonej pracy urządzenie umieszczone w stacji dokującej ładuje się bardzo szybko i w razie kolejnej potrzeby jest gotowe do użycia.


Nowoczesny system sprzątający - kto powinien go mieć?


Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Szczególnie, gdy zapytamy o to kto z nas powinien mieszkać w czystym i bezpiecznym środowisku? Kto zasługuje na urządzenie zapewniające sprzątanie bez wysiłku? Komu niezbędny jest poręczny, szybki, skuteczny, wielozadaniowy i wszechstronny innowacyjny system do sprzątania domów i mieszkań? Na każde z tych pytań śmiało możemy odpowiedzieć: każdemu z nas. Tak, każdy z nas wart jest życia w czystości i komforcie.


Innowacyjny system sprzątający - czy mnie na to stać?


Potencjalni użytkownicy nowoczesnych systemów do sprzątania często rezygnują z przeglądania ofert czy uczestnictwa w pokazach obawiając się zbyt wysokich cen, które trzeba zapłacić za dobrej klasy urządzenia.

Rzeczywiście, najlepsze dostępne na rynku systemy sprzątające są kosztowne. Jednak jakakolwiek cena elektrosprzętu położona na szali z ceną naszego zdrowia wypada zawsze niekorzystnie. Koszty zakupu zwrócą się nam szybko i procentować będą przez długie lata.
A dodatkowo aby zachęcić do nabycia systemów ich producenci oraz dystrybutorzy stosują elastyczne metody płatności, w tym bardzo korzystne systemy ratalne.


Artykuł powstał przy współpracy z doradcą KOBOLD


kielkismaku.pl

Inne artykuły - ( 7 )

Musli na zdrowieCo jeść i pić zimą, by się rozgrzaćPigwa - niedoceniany owoc z mojego ogródka

Białe Brigadeirao Crumble z jabłkami i orzechami Kawa mielona w Thermomix Torcik Kubuś

Codzienne wyjazdy Holandia


Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.
--- Powrót do wyszukiwania przepisów