Koktajl z żurawiną

Popularne frazy: -> szybki koktajl, żurawina, imbir, mango, koktajl z żurawiny, smaczny koktajl, zielony

 
  • Wybierz język

Przyjemnie słodki, kremowy i orzeźwiający. Koktajl pełny najzdrowszych składników.
Przygotuj go i do dnia!


Składniki:

- 50g żurawiny (lub 25g żurawiny suszonej)
- 8-10 gałązek natki pietruszki
- 250g mango obranego ze skórki pokrojony w kostkę ok. 2cm.
- ok. 1 cm kłącza imbiru (można mniej jeżeli nie przepadasz za nim)
- 400g niegazowanej woda filtrowanej



Chcesz być na bieżąco? << Włącz obserwowanie. Podglądaj, co nowego wskoczyło pod nóż ... >>


Chcesz być informowany o nowych inspiracjach na Thermomix << Dołącz do grupy VIP >>


Chcesz żywo podyskutować o przepisach i inspiracjach na Thermomix
<< Dołącz do grupy Thermomix PL (społeczność ponad 190 000 osób) >>


Przygotowanie w Thermomix

1. Mango oczyszczamy. Kroimy w kostkę ok. 2cm.

2. W naczyniu miksującym umieść wszystkie składniki i zmiksuj na gładką masę. (czas 20-30 sek. | obroty 8-10) Sprawdź konsystencję - jeżeli są jeszcze kawałki natki pietruszki zrzuć z brzegów naczynia składniki i ponownie zmiksuj. (czas 15 sek. | obroty 8-10)


Otrzymasz aksamitny koktajl orzeźwiający za sprawą natki pietruszki i żurawiny. W smaku wyczuwalna nuta natki pietruszki i imbiru. Na zdrowie! Do dna!




Smacznego!


Świetnie, że tutaj jesteś! Mam żywą nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej.

Zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku i Instagramie.
Jeżeli skorzystasz z naszego przepisu zachęcamy Cię do wysłania zdjęcia swojego dzieła na kontakt@kielkimaku.pl - Zdjęcia (za Twoją zgodą) opublikujemy w galerii w profilu Kilkismaku na Facebooku.


Podoba się przepis?
Chcesz być informowany o nowych inspiracjach na Thermomix
zostaw nam kontakt << Dołącz do nas TUTAJ >>

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi ...
Przygotowałeś ten przepis? Oznacz go na Instagramie lub FB -> #kielkismaku @zabawaslawomir i daj mi o tym znać! Dziękuję!


Autor: kielkismaku.pl
Sernik gotowany z musem z owoców borówki Ulęgałkowe ciasto Fit placuszki Białe bułeczki

Codzienne wyjazdy Holandia


Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.
--- Powrót do wyszukiwania przepisów



Redakcja poleca: Wiosenne porządkowe innowacje w domu

Długo wyczekiwana wiosna kojarzy się nam przede wszystkim z porządkami domowymi. Nawet jeśli na bieżąco sprzątamy nasz dom, to i tak podejmujemy się tego trudnego zadania, aby w ten sposób odciąć się od zimowej szarzyzny, wilgoci, kurzu generowanego przez ogrzewanie.
Wyobraźmy sobie, że bez wysiłku możemy mieć czysty dom, który jest bezpieczny dla alergików, pachnący świeżością, gdzie w każdym miejscu jest czysto i przyjemnie. Wyobraźmy sobie, że w naszym zasięgu może być skuteczna pomoc domowa, która nam pomoże utrzymać czystość. Wyobraźmy sobie, że... A właściwie po co mamy sobie wyobrażać? Wystarczy podjąć decyzję o zakupie wysokiej jakości systemu sprzątającego, aby odmienić swoje życie!

czytaj więcej...