Jest i ON. Nowy Thermomix TM6.
Jest i ON. Nowy Thermomix TM6.
8 marca o godz. 20:00 cały internet przysypały wieści o premierze nowego Thermomix TM6.
Zakochaj się w nowym urządzeniu Thermomix!
- 20 funkcji, w tym zupełnie nowe: Wysokie Temperatury, Sous-vide, Wolne Gotowanie oraz Fermentowanie
- wbudowane Wi-Fi i platforma Cookidoo - dokładność wagi do 1g (wcześniejszy model posiadał dokładność wagi do 5g)

Jest i ON. Nowy Thermomix TM6. 

Chcesz być informowana/y o nowych artykułach?
<< Dołącz do nas TUTAJ >>Zobacz więcej informacji o nowym Thermomix TM6


Teraz cookidoo dostępne jest już bezpośrednio na ekranie Thermomix TM6.
To największa na świecie książka kucharska dostępna bezpośrednio na urządzeniu.Wyszukiwanie odpowiedniego dania jest niezwykle proste, gdyż można wyszukać konkretną potrawę lub składnik. Szereg inspiracji znajdziesz w polecanych przepisach. Przyrządzanie posiłków jeszcze nigdy nie było tak proste i intuicyjne jak teraz.


Baza potraw z apetycznie wyglądającymi zdjęciami oraz szeregiem przydatnych praktycznych porad, które możesz przeglądać bezpośrednio na dużym ekranie urządzenia.


W najnowszym urządzeniu Thermomix TM6
znajdziesz też nowe tryby, które pomagają jeszcze lepiej opanować techniki gotowania, takie jak sous-vide, wolne gotowanie czy fermentowanie.


Zarumienisz cebulę i obrobisz łatwiej mięsa dzięki podwyższonej temperaturze. Nasza słodka tajemnica - przygotowywanie karmelu i innych deserów nie sprawi problemu nawet początkującej osobie.


Prezentacja nowego Thermomix-a (w języku niemieckim) - oglądnij film .
Nowe urządzenie Thermomix TM6 będzie dostępne w sprzedaży już od maja 2019 roku. W przedsprzedaży można zamówić TM6, wpłacając 500 zł zaliczki i jako jedna z pierwszych osób otrzymać urządzenie.

Thermomix TM6 można obecnie zamówić w przedsprzedaży u przedstawicieli handlowych. Zamówienia złożone w przedsprzedaży będą miały pierwszeństwo dostawy urządzenia. TM6 będzie dostępny w sprzedaży od maja 2019 roku.Thermomix TM6 w porównaniu do TM5 to bardziej intuicyjny, bezproblemowy, niezawodny i inspirujący sposób na gotowanie, który pozwala ci przygotować lepsze posiłki bez wysiłku za sprawą rozszerzonych możliwości dodatkowych funkcji. Na wygodę użytkowania wpływa też większy wyświetlacz - duży ekran 6.8 cala. Pomoże też dokładniejsza waga - skok co 1 gram.


Tm6 łączy w sobie ponad funkcje 20 urządzeń - siekanie, gotowanie w wysokiej temperaturze, wyrabianie ciasta, gotowanie na parze, itp. (poprzednik miał 12 funkcji).

Perfekcja nowych i innowacyjnych trybów jak: Fermentowanie, Wysokie temperatury, Sous-vide i Wolne gotowanie. Ciągle ewoluująca platforma z przepisami zawierająca ponad 40.000 przepisów z całego świata z wbudowaną funkcją gotowania z ustawieniami.


Cookidoo na urządzeniu, bez konieczności używania dodatku Cook-Key, komputera lub aplikacji, automatyczna synchronizacja całej treści Cookidoo. Pamięć 16GB. Pojawiły się tez nowe akcesoria dla jeszcze bezpieczniejszego użytkowania.


Akcesoria urządzenia TM6, takie jak nóż i naczynie miksujące, nie są kompatybilne z urządzeniem TM5 i odwrotnie. Naczynie jednego urządzenia można włożyć do drugiego, ale nie można w nim gotować. Pojawi się również komunikat o błędzie. Osłonę przed rozpryskiwaniem, miarkę, koszyczek, pokrywę i przystawkę Varoma można stosować wymiennie dla TM5 i TM6.

Inne artykuły - ( 6 )

Czy z tej mąki będzie chleb?Kiełki hodowane w woreczkach...Czy kiełki wszystkich roślin nadają się do spożycia?

Wielkanocna rolada schabowa Wieniec z bułeczek pszennych Domowy serek a'la ricotta Bułki z kiełków pszenicy

rzeczy odnowa


Autor tej strony udostępnia przepisy za darmo. Korzystaj więc z nich do woli.
Jeżeli udostępniasz przepis z tej strony podaj jej adres ( www.kielkismaku.pl ) - to zupełne minimum jakie możesz zrobić, aby pokazać, że szanujesz pracę innych.
Jeżeli serwis jest dla Ciebie pomocny poleć go innym - będą Ci wdzięczni.
--- Powrót do wyszukiwania przepisów